Náhradní díly na návěsy a přívěsy

Nákladní vůz - truck

Možná se budete divit, kolik je mezi námi těch, kteří doslova žijí automobily. Auta, ať už osobní nebo nákladní, jsou pro tyto lidi koníčkem, který naplňuje nejen jejich volný čas, ale v mnoha případech i profesní stránku života. Takoví nadšenci moc dobře vědí, jak důležité je mít neustále přehled o tom, jak, kdy a kde sehnat náhradní díly, aby tak svůj vůz udržovali stále ve špičkovém stavu. A řeč je v tomto případě nejen o profesionálních řidičích, kteří mají své plechové miláčky denně pod dohledem – i široká veřejnost by měla alespoň tušit, kam zajít v případě potřeby.

Nejsou to ale jenom osobní nebo nákladní automobily, co občas potřebuje opravit nebo vyměnit součástku. Hladký chod vyžadují i další velké mechanické stroje, jakými jsou například návěsy a přívěsy, případně stavební stroje.

S trochou nadsázky lez říci, že všechno, co je pojízdné a řiditelné, představuje široké pole působnosti pro naši společnost. Již více než deset let se profesionálně zabýváme dodáváním originálních náhradních dílů nejen pro několikrát zmiňované nákladní automobily, ale rovněž pro návěsy a přívěsy. V našem sortimentu naleznete náhradní díly pro přívěsy a návěsy značek Kögel, Schwarzmüller, Schmitz, Krone, SAF, Panav, BPW a Gigan.

Při návštěvě naší prodejny v Blansku si můžete udělat představu o tom, co všechno je potřeba v rámci pravidelné údržby a kontroly svých návěsů či přívěsů buď opravit, nebo vyměnit. Opotřebení materiálu je totiž jedna z nejčastějších příčin různých nepříjemných komplikací, které vás mohou potkat třeba přímo na cestě. Široký sortiment našich produktů, mezi nimiž naleznete vše od nejmenších šroubečků až po kompletní návěsy či podvozky, vám poskytne možnost předcházet zmíněným potížím a udržovat své návěsy i přívěsy neustále v perfektním stavu.

Kontaktujte nás

I vaše návěsy a přívěsy za automobil potřebují pravidelnou údržbu. Je nutné pravidelně kontrolovat, jestli už nemají opotřebované části. Tyto části je případně nutné vyměnit. V naší široké nabídce jistě najdete náhradní díly, které zrovna potřebujete.

Naleznete u nás náhradní díly pro návěsy a přívěsy značek Kögel, Schwarzmüller, Schmitz, Krone, SAF, Panav, BPW a Gigant. Na naší prodejně v Blansku máme stovky náhradních dílů, pokud se stane, že náhradní díl, který potřebujete, zrovna nebude skladem, zajistíme vám jeho dostupnost do druhého dne.

Napište nám

Uděláme maximum proto, abychom vám vyšli vstříc.

OTEVÍRACÍ DOBA

Každý všední den

7:00-15:00

Ostatní po tel. dohodě.

KONTAKT