Náhradní díly pro nákladní vozy a auta

Nákladní vůz - truck

Každý, kdo má alespoň trochu co do činění s automobily, ať už profesionálně nebo jen jako koníčka, ten ví, jak důležité jsou kvalitní, ideálně samozřejmě originální náhradní díly. Protože automobily, ať už osobní nebo nákladní, jsou velmi „křehká“ stvoření, která fungují díky dokonalé souhře tisíců nepatrných, ale plně stejně nezbytných součástek. Stačí, aby se porouchala jediná z nich, a hladkých chod stroje se může nepříjemně zadrhnout. Známe to koneckonců i z vlastní zkušenosti - vždyť kolikrát si posteskneme, jaká je to škoda, že neexistují náhradní díly pro lidská těla!

Naštěstí u automobilů si to můžeme dovolit a máme dokonce v této oblasti mimořádně široké možnosti. Žádné nákladní auto tak není odsouzeno k zániku, pokud existují náhradní díly, které dokážou jeho funkci napravit. Výběr těchto náhradních dílů je nesmírně široký; v zásadě platí, že co výrobce, to pestrá paleta náhradních dílů pro nákladní vozy. Ať už to jsou ty nejdrobnější šroubečky s originálním logem výrobce, nebo větší součástky jako kotouče, třmeny, filtry, brzdové desky, pérování, případně celé převodovky, chladiče, výfuky, světlomety, nástavby, karosářské díly a celá řada dalšího příslušenství.

K tomu se samozřejmě potřeba práce na slovo vzatých odborníků, kteří podobně jako ruce chirurga dokážou nejen najít poškozenou část, ale hlavně ji odstranit a vyměnit za novou, nejlépe pocházející z původní továrny. Často to bývají i nadšení amatéři, schopni si svého plechového miláčka opravit sami. Nebylo by to však možné, pokud by neměli, kam pro náhradní díly pro nákladní vozy zajít.

Naštěstí je tu naše prodejna, kterou můžete u nás v Blansku navštívit každý všední den. Nabízíme široký výběr náhradních dílů pro nákladní vozy značky Tatra, Liaz, Avia, Multicar, MAN, DAF, Volvo, Mercedes, Scania, Iveco a Renault.

Kontaktujte nás

Pokud sháníte náhradní díl pro váš nákladní vůz, rozhodně jste na správném místě. Jsme společnost se širokou nabídkou a dokážeme vám zajistit náhradní díly k nákladním vozům značek Tatra, Liaz, Avia, Multicar, MAN, DAF, Volvo, Mercedes, Scania, Iveco a Renault.

Potřebujete-li náhradní díl k nějakému nákladnímu vozu z výše vyjmenovaných značek, neváhejte se na nás obrátit, ať už přes email nebo osobně na naší prodejně, kterou najdete v Blansku.

Napište nám

Uděláme maximum proto, abychom vám vyšli vstříc.

OTEVÍRACÍ DOBA

Každý všední den

7:00-15:00

Ostatní po tel. dohodě.

KONTAKT